Autolednice EZetil
"Autolednice pro volný čas i profesionální užití"
Business picture

EZetil - produkty

Termoelektrické autolednice

Autolednice e3000r EZetilTermoelektrické autolednice Ezetil patří k nejprodá- vanějším autochladničkám na trhu. Chladící výkon se pohybuje od 18°C až do 24°C zchlazení pod okolní teplotu. Výhodou je, že jsou lehké, snadno přenosné, cenově nenáročné, spolehlivé a téměř bezúdržbové. EZetil používá k pokonu ventilátorů vlastní motory s douhou životností.

Kompresorové autolednice

Autolednice EZC60 EzetilKompresorové autolednice EZetil splňujíí veškeré požadavky na výkonost a nízkou spotřebu jaké si jen můžete přát. Jsou vybaveny digitálním ovládáním a několika stupňovou ochranou autobaterie. Potraviny v nich můžete zchladit od 10°C až do -18°C téměř bez závislosti na okolní teplotě (dT ca 50°C). Jsou obvzlášte vhodné pro řidiče kamionů, karavany, dlouhé cesty, nebo např. na převoz zmrzlých potravim či léků.

Chladící tašky

Chladící tašky EzetilIdeální doplněk na pláž či malý výlet. Chladící tašky Ezetil jsou elegantní v neutrálních barvách, pěnová izolace a speciální stříbrná EVA folie uvnitř tašky ochrání vaše potraviny dlouho v chladu.
Značkové příslušenství

Chladící náplň 2x400g EzetilDodáváme značkové příslušenství EZetil jako jsou chladící náplně, zdroje pro napájení 12V autolednic z 230V, měniče napětí z 24V na 12V, podpěťové ochrany nebo prodlužovací kabely.


Víte, že:


Ventilátor

Motory ventilátorů termoelektrických lednic EZetil mají 5letou testovanou životnost.

DanfossKompresorové autolednice EZetil jsou poháněny mobilními kompresory včetně řízení od firmy Danfoss.Naše adresa


Autobaterie Miloš MulačMiloš Mulač
Kollárova 28
301 21 Plzeň
Czech republic
www.mulac.cz
Phone: +420 377 322 827
Fax: +420 377 322 827
E-Mail: ezetil(zavináč)ezetil.czKde nakoupit

České Budějovice
Boskovice
Frýdek-Místek, Lískovec
Lanžhot
Olomouc
Plzeň
Praha Braník
Praha Vysočany
Prostějov
Sokolov
Rozvadov