Autolednice EZetil
"Autolednice pro volný čas i profesionální užití"
Business picture

EZetil - značkové příslušenství

Kompletní katalog a ceník produktů Ezetil naleznete ZDE.  SilverStar izolační obal | plná velikost obrázku
  SilverStar izolační obal | plná velikost obrázku

SilverStar izolační obal

Izolační obal do běžné skládací přepravky 32L. Zaručuje, že potraviny zůstanou vychlazené z obchodu až domů. Oboustranná stříbrná folie a bublinková patentovaná izolace bezpečná pro potraviny. Uzavírání na zip, snadno skladná (tloušťka složeného obalu je ca 3cm), takže nikdy nezabere mnoho místa. Součástí výrobku není skládací přepravka.

Vnější rozměr ca (d/š/v mm): 440 / 325 / 240
Hmotnost: 0,2 kg  Chladící taška KC professional 18 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Professional 18

Stylová chladící taška s elegantním designem o objemu 18 litrů. Extra silná a pružná pěnová izolace společně se speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA zaručují, že vaše potraviny vydrží dlouhou dobu vychlazené. Taška má nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh a několik praktických vnějších kapsiček. Dvě z nich jsou tepelně izolované, vzadu vnější kapsa na časopisy. Ve víku je praktický otvor pro rychlejší přístup k obsahu tašky bez nutnosti rozepínat zip. Taška pojme 2L PET lahve nastojato, objem ca odpovídá 30x 0,33l plechovkám.
Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Vnější rozměr ca (d/š/v mm): 340 / 240 / 340
Hmotnost: 0,65 kg  Chladící taška KC professional table ware | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Professional Piknik

Stylová chladící taška s elegantním designem o objemu 34 litrů včetně příslušenství na piknik pro 4 osoby, které obsahuje 4 plastové talíře, 4 plastové skleničky, příbory (4x lžíce, 4x vidlička, 4x nůž, příbory jsou nerezové, rukojeti plastové), 1x prkénko plastové, 1x vývrtka s otvírákem a 4x plátěné ubrousky.

Silná a pružná pěnová izolace spolu se speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA, zaručují, že potraviny zůstanou dlouho chladné (teplé). Taška má nastavitelný a odnímatelný ramenní popruh a několik praktických vnějších kapsiček. vzadu vnější kapsa na časopisy. Ve víku je praktický otvor pro rychlejší přístup k obsahu tašky bez nutnosti rozepínat zip.Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Vnější rozměry ca (d/š/v mm): 520 / 320 / 290
Hmotnost: 2,06 kg (včetně přislušenství)
Do tašky lze umístit ca 36 x 0,33L plechovek.  Chladící obal na 1,5l lahve KC professional bottle cooler 1,5 | plná velikost obrázku

Chladící obal na 1,5l lahve KC Professional

Stylová chladící taška s elegantním designem určená na uložení 1,5L a 2L PET lahví. Silná a pružná pěnová izolace se stříbrnou reflexní folií ve víku, zbytek tašky je uvnitř obšit speciální neprodyšnou teploodrazivou folií EVA. Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny.

Rozměry vnější: průměr 120mm, výška 350mm

Hmotnost: 140 gramů
Rozměry vnitřní cca: průměr 100mm, výška 340mm  Chladící taška KC extreme 16 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Extreme 16

VVysoce kvalitní skládací chladící taška o objemu 16 litrů vyrobena z robustního materiálu s extra silnou 1cm pěnovou izolací. Bezešvá vnitřní teploodrazivá EVA folie, která je navíc vodotěsná, pomáhá uchovat potraviny dlouho chladné. Taška má nastavitelný nylonový ramení popruh a tři vnější kapsy. Uvnitř je pevnější odnímatelná podlážka, kterou lze využít jako přepážku.

Rozměry vnější d/š/v mm: 300/240/270
Hmotnost: 0,62kg  Chladící taška KC extreme 28 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Extreme 28

VVysoce kvalitní skládací chladící taška o objemu 28 litrů vyrobena z robustního materiálu s extra silnou 1cm tlustou pěnovou izolací. Bezešvá vnitřní teploodrazivá EVA folie, která je navíc vodotěsná, pomáhá uchovat potraviny dlouho chladné. Uvnitř je zpevněná odnímatelná podlážka, kterou lze použít i jako přepážku. Taška má nastavitelný a odnímatelný nylonový ramení popruh a rukojeti spojitelné suchým zipem. Taška má tři vnější kapsy.Taška je vyrobena z kvalitní a otěruvzdorné nylonové tkaniny se stříbřitým efektem.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 340/ 280/ 320.
Hmotnost: 0,9kg
Objem tašky odpovídá ca 48x0,33L plechovkám, dovnitř lze s omezením umístit 2L lahve nastojato (díky flexibilitě tašky).  Chladící taška KC Trend 5 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Trend 5

Praktická chladící taška o objemu 5 litrů. Kvalitní pěnová izolace uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. KC Trend 5 má nastavitelný ramení popruh, uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie. Neutrální barvy vhodné i pro muže.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 190/ 140/ 200.
Hmotnost:
Objem tašky odpovídá ca 8x0,33L plechovkám.


  Chladící taška KC Trend 14 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Trend 14

Praktická chladící taška o objemu 14 litrů. Kvalitní pěnová izolace uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. KC Trend 14 má nastavitelný ramení popruh, uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie. Neutrální barvy vhodné i pro muže.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 250 / 160 / 320.
Hmotnost:
Objem tašky odpovídá ca 20x0,33L plechovkám.


  Chladící taška KC Trend 17 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Trend 17

Praktická chladící taška o objemu 17 litrů. Kvalitní pěnová izolace uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. Uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie. Neutrální barvy vhodné i pro muže.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 310 / 120 / 360.
Hmotnost:
Objem tašky odpovídá ca 30x0,33L plechovkám.


  Chladící taška KC Trend 23 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Trend 23

Praktická chladící taška o objemu 23 litrů. Kvalitní pěnová izolace uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. Uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie. Neutrální barvy vhodné i pro muže.

Vnější rozměry cca (d/š/v mm): 280 / 200 / 340.
Hmotnost:
Objem tašky odpovídá ca 43x0,33L plechovkám.


  Chladící taška KC Trend 26 | plná velikost obrázku

Chladící taška KC Trend 26

Praktická chladící taška o objemu 26 litrů. Kvalitní pěnová izolace uchová dlouhou dobu potraviny chladné nebo teplé. KC Trend 26 má nastavitelný ramení popruh, uzavírání na zip, vnitřní speciální stříbrná folie. Neutrální barvy vhodné i pro muže.